CO JE U NÁS NOVÉHO ...

Zde Vložte Text Nadpisu

Zde Vložte Text Nadpisu

Zde Vložte Text Nadpisu

Vánoce jsou období dobrých skutků a proto i my se vší pokorou prosíme o pomoc pro naši členku a úžasnou sportovkyni Danču. 

Všechny informace najdete na webu ( klikněte na tlačítko ). 

Zde Vložte Text Nadpisu

Mistrovství České republiky v paragility ve Studenci u Trutnova

V letošním roce se účastnili tři členové ParaAgility Walachia Mistrovství České republiky v paragility v Studenci u Trutnova. 

Ve skupině 1. – vozíky elektrické

1.místo a Mistrině české republiky                                     Nicol Mikešová – pes Áronek ( jorkširský teriér )

2. místo Vicemistryně České republiky                       Daniela Kuncová ml. – fenka Belinda Bella Falaksa      ( flat- coated retrívr ).                                                          Ve skupině 3. – Psovod, který je mírně postižen v kvalitě chůze (ve srovnání s osobou bez zdravotního postižení)                                                                               1. místo Mistrině České republiky                                      Soňa Haluzová – pes Aron Haluzbery ( šeltie ) 

Zde Vložte Text Nadpisu

Zde Vložte Text Nadpisu

Zde Vložte Text Nadpisu

Je těžké všem jmenovitě poděkovat ale opravdu si velmi vážíme lidí co přispěli na sbírku pro pejsky a kočičky z válkou zničené Ukrajiny. 

Chtěla bych jménem ParaAgility Walachia z.s. poděkovat všem kteří nám umožnili vylepit letáky a zřídit sběrná místa :

Potraviny Mona 

Infocentrum Slavičín

Veterinární ordinace Slavičín  zejména panu Skládalovi a taky panu MVDr. Michalu Kotrlovi

Profipaper s.r.o.

krmiva Mavez 

panu faráři Mariánu Dejovi

Bylo Vás opravdu hodně kdo jste pomohli, takže všem velké díky !!!

ghjklů

Chcete pomoci lidem zasažených válkou na Ukrajině a nevíte jak? 

Pomozte nám naplnit misky jejich mazlíčků. Jedná  se o lidi, kteří jsou již v naší zemi a nemají prostředky na krmivo pro své pejsky, kočičky. 

Jak na to?

Kupte kapsičku, konzervu, granulky ( raději menší balení – 1,5 kg, 2 kg, 3kg, 5kg ), pamlsky nebo třeba nějakou hračku a odneste na naše sběrné místo. 

Sběrné místo : 

Veterinární ordinace Slavičín                                  

Horní náměstí 99, Slavičín

prodejna krmiv Mavez

Děkujeme za Vaše dary !

Zde Vložte Text Nadpisu

Intervence ve Zlíně

19.3.2022 naše týmy opět navštívili krizové centrum pro lidi zasažené válkou na Ukrajině.  Pejsci rozdávali radost a sílu nejen dětem a dospělým ale též lidem, kteří se starají o chod centra. 

Velké díky za překlad, vytváření krásných her pro děti žákyni základní školy Luhačovice Vase  Potapenko. 

K aktivitám dětí patří i pouliční umění. 

Dnes 22.3.2022 jsme opět byli rozdávat radost. Spolu s chlupáčem a naší úžasnou Janičkou jsme přivezli též první startovací balíčky ze sbírky pro ukrajinské pejsky. 

Taky bych chtěla jménem ParaAgility Walachia z.s. velmi poděkovat panu Jiřímu Koncerovi za pytel granulek pro pejsky z Ukrajiny.  Jirko moc děkujeme!

Snad nás/vás bude víc 😉  

Zde Vložte Text Nadpisu

Zde Vložte Text Nadpisu

12.3.2022 Intezivka agility
s Kačkou Suchovskou

Dne 12.3.2022 se na cvičáku ParaAgilty Walachia uskutečnila intenzivka agility s trenérkou Kačkou Suchovskou. Trénink byl rozdělen na dvě skupiny, aby se Kačka jak je jejím zvykem mohla individuálně věnovat každému účastníkovi. Nálada byla úžasná. 

Další intenzivní trénink proběhne 9.4.2022. 

Zde Vložte Text Nadpisu

V Sobotu 18. září 2021 se konalo první MČR v paragility, v hale ve Studenci u Trutnova.

ParaAgility Walachia reprezentovali dvě závodnice Daniela Kuncová ml. a Kačka Klimešová. Obě dvě děvčata překonaly sami sebe. Kateřina  Klimešová s XIA Nella Eso Bonatom – Stafordšírský bulteriér skončily ve skupině VI  na krásném 6.místě. a Daniela Kuncová ml. s Belindou Bellou Falaksa – Flatcoadet retrívr – stala Mistryní republiky ve skupině 1 – na vozíku s elektro pohonem.

jjjjjjjjjjjjjjjj