Členem ParaAgility Walachia se může stát každý, kdo má zájem věnovat svůj volný čas svému psímu parťákovi. Pokud máte zájem naučit se para agility, agility, základní poslušnost, nebo canisterapii napište nám, nebo zavolejte. 

Pokud se už věnujete para agility, agility a canisterapii a máte zájem, napište nám na email, nebo zavolejte.  Něco o sobě. Určitě se Vám ozveme. Pokud jste v agility nováček, napište nám také. V tomto případě bude potřeba abyste absolvoval/a náš přípravný kurz. Kurzem si také ověříte, že je para agility, agility, základní poslušnost  nebo canisterapie pro Vás a vašeho pejska to pravé. 

Kromě toho se věnujeme základům poslušnosti.

Pořádáme kurzy pro štěňata.

Důležitou podmínkou je absolvování kurzu pro přijetí do naší party. Kurz nemusí absolvovat ti co už se věnují para agility, agility závodně a mají zkušenosti.                                                                                  Kurz nemusí absolvovat ti co už mají složené canisterapeutické zkoušky.                                                                                                  Po splnění těchto požadavků už jen stačí zaplatit členský poplatek a jste členem ParaAgility Walachia.

Prosím uhraďte do konce ledna 2021 na účet

Číslo účtu: 115-8697120227/0100 Komerční banka, do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení.

NOVÝ ČLEN – Cena = (členský příspěvek: 12 počet měsíců do konce  

                                       roku kalendářního

STÁLÝ ČLEN NA ROK

DOSPĚLÍ – 1000 Kč první pes, druhý 600 Kč a další pes na kalendářní rok.

DÍTĚ – 600 Kč, druhý pes 400 Kč

CANISTERAPEUT/FELINOTERAPEUT – 300 Kč (V případě členství v agility se poplatek nehradí)

KURZ 6 lekcí – 600 Kč – délka kurzu se počítá  od započetí kurzu. Pokud se z lekce neomluvíte, lekce propadá. Délka lekce je 60 min. Omlouváme se SMS zprávou nejpozději do 8 hodin ráno. Na telefon vedoucího výcviku. Na vybrání kurzu máte 2 měsíce od jeho započetí.